Menu

Hızlı Erişim

  1. Başkan'a Yaz
  2. Online Vergi Ödeme
  3. Nikah İşlemleri
  4. Sosyal Tesisler ve Kafelerimiz
  5. Yedikule Yüzme Havuzu
  6. Coğrafi Bilgi Sistemi

Fatih Belediyesi'ne Bilişim Alanında 4 Ödül 23.12.2010

TBD'nin düzenlediği Bilişim yıldızları 2010 E-Dönüşüm yarışması'nda Fatih Belediyesi e-Mobil ve e-Kent/e-Şehir kategorilerinde birinci, e-Devlet kategorisinde ikinci, e-Eğitim kategorisinde ise üçüncü seçildi.

internet üzerinde dönüşüm sağlamış veya iş yapısını internet ortamına taşımış farklı web projelerinin daha iyi tanıtılması ve e-dönüşüme olan ilginin artmasını sağlamak amacıyla Türkiye Bilişim Derneği (TBD) tarafından düzenlenen Bilişim Yıldızları 2010 E-Dönüşüm Yarışması sonuçlandı.

T.C. Ulaştırma Bakanlığı, Bilgi ve İletişim Teknolojileri Kurumu, Devlet Planlama Kurumu, Bilişim STK’ları ve özel sektörün tam desteği ile gerçekleştirilen yarışmada, 25’den fazla jüri üyesi ve halk oylaması sonuçları belirledi. 29 Kasım’da Kadir Has Üniversitesi’nde düzenlenen yarışmanın ödül töreninde Fatih Belediyesi internet sitesi www.fatih.bel.tr dört ödül birden aldı. Yarışmanın e-Mobil ve e-Kent/e-Şehir kategorilerinin birincisi Fatih Belediyesi internet sitesi www.fatih.bel.tr seçilirken, e-Devlet kategorisinde ikinci, e-Eğitim kategorisinde ise üçüncülüğe layık görüldü.

Belediye Başkan Yardımcısı Okan Erhan OFLAZ, “Dört kategoride katıldığımız yarışmadan dört kategoride de ödül almamız ve Türkiye Bilişim Derneği’nin bizi ödüllendirmesi çok mutluluk verici” diyerek ödüllerin motivasyonları arttıran faktörler arasında yer aldığını belirtti.